İyi Günde Kötü Günde 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Takip Et:
İyi Günde Kötü Günde 4. bölüm fragmanı yayımlandı
İyi Günde Kötü Günde 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan “Iyi Günde Makûs Günde” dizisinin 3. kısmı önceki gün yayımlandı. Dizinin 4. kısım fragmanı ise Star TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Dizinin başrollerinde; “Kiralık Aşk” dizisi ile ismini büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu; “Tatlı Minik Palavracılar” ve “Gaddar İstanbul” dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay; “Dönerse Senindir” ve “Fi” gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor.
kısmında neler oldu?

Leyla, Sarp’ın düğünü başkasına devretmesi için Aslıhan’la konuştuğunu bilince çileden çıkar. Bir yandan işini bırakmak istemiyordur bir yandan da Sarp ile aynı etrafa girmek ona eziyet gibi geliyordur. Leyla, istifa edip etmeme konusunda yaşamın ona getireceği işaretleri takip etmeye karar verir. Sarp’ın ise bu mevzuda apayrı tasarıları vardır. Leyla’yı uzaklaştırmak için ona mükemmel bir iş öneriyi gelmesini sağlar. Leyla’nın gelen iş öneriyi ile iyice kafası karışır.

Dizinin 4.
Bölüm Fragman” width=”1200″ height=”675″ src=”https://www.youtube.com/embed/2JNdHrRzGLA?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.