İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sarp Leyla’yı Aklından Çıkaramıyor!

Takip Et:
İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sarp Leyla’yı Aklından Çıkaramıyor!
İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sarp Leyla’yı Aklından Çıkaramıyor!

Star Tv’nin yeni dizilerinden Iyi Günde Makûs Günde, 4. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Leyla, Sarp’a bundan sonra işinin başında olacağını ve onun gözünün içine baka baka onun düğününü yapacağını açıklar. Bu arada Sarp’ın mektepten dostu kazanç. Onun Leyla’yı da tanıdığını da bakınca Melisa çok afallar. Melisa’nın kardeşinin Leyla’ya aşık olaması ortaya çıkınca Sarp, ne yapacak? Iyi Günde Makûs 4.
fragmanı yayınlandı. Sarp, Leyla’yı usundan çıkaramıyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Sarp Leyla’yı Usundan Çıkaramıyor!

Iyi Günde Makûs Günde dizisinin 4. kısım 2. fragmanında; Leyla ile Sarp’ın, birbirlerine çılgın gibi aşık olduğunu öğrenen dostu onların parçalamalarına anlam veremiyor. Ona, düğün gecesi ne olduğunu neden Yasemin’i bırakıp gittiğini soruyor. Yasemin Sarp’a,onu Melisa ile beraber bakınca üzülmediğini açıklıyor.

İşte Iyi Günde Makûs Günde 4.
fragmanı….

İYİ GÜNDE MAKÛS GÜNDE 3. KISIM ÖZETİ!

Leyla, Sarp’la konuşmaya gittiğinde fenalaşıp bayılır. O sırada Melisa. içeri girer. Sarp, onu dışarı çıkarmak için elinden geleni yaptığı sırada, mumlar düşüp alevlenir.
Leyla, kendine geldiğinde dolapta onun gemi maketini sakladığını bakar. Bu vakadan sonra, Leyla ne yapmak istediğini işaretlere bağlar.

Kendisine ne işaret verilirse ona göre davranacağına inanır. Sarp, Melisa ile yaşayacakları evin organizasyonunda yer alacağını söyler. Leyla, ona bunu yaptığına pişman eder. Sarp’ı çekemetmek için yaşamında biri olduğunu açıklar. Melisa, çıkacakları yemeğe Leyla’yı ve erkek dostunu da davet eder.

Kimseyi tespit edemeyen Leyla, Adem’i erkek dostu olarak yemeğe getirir.
O kadar utanan ve Adem içinde üzülen Leyla, mikrofonu alıp gözyaşları içinde yanık bir türkü açıklar. Melisa, Leyla’nın neden böyle bir şey yaptığına anlam veremez. Sarp’ın kendisini uzaklaştırmak için yaptığı iş teklifini bilen Leyla, düğün organizasyonu buluşmasına başı dik girer.

Sarp, bu gidişata çok üzülür. Buluşmaya katılan Sarp’ın annesi ise Leyla’yı tanımaz gibi davransa da tanır. Leyla’da kendisini onun gözüne sokmak için her şeyi yapar.
Kısım Fragmanı Yayında! Melisa Sarp’ın İlk Palavrasını Yakalıyor!.