İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Leyla Sarp’ı Kıskandırmayı Başarıyor!

Takip Et:
İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Leyla Sarp’ı Kıskandırmayı Başarıyor!
İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Leyla Sarp’ı Kıskandırmayı Başarıyor!

Star Tv’nin yeni dizilerinden Iyi Günde Makûs Günde, 3. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Leyla, artık Sarp ile Melisa’yı bir arada bakmaya alışmak zorunda kaldığını sezip pes eder. Melisa’ya, onların bir birlerine yakışan harika bir çift olduklarını açıklar. Yemekte sahneye çıkan Leyla, açıkladığı şarkıyla gözyaşları içerisinde kalır. Sarp ise, yaptığı şeyin pişmanlığını içinde yaşar. Iyi Günde Makûs Günde 3.
fragmanı yayınlandı. Leyla, aldırışsız gibi davransa da inceden Sarp’ı çekemetmeyi başarıyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Leyla Sarp’ı Çekemetmeyi Başarıyor!

Iyi Günde Makûs Günde dizisinin 3. kısım 3. fragmanında; Leyla, Melisa ve Sarp’ın evlenecekleri evin hazırlıklarından yakala boyasını dahi yapıyor. İçindeki Sarp’a karşı hiddetini dindiremeyen Leyla, onların birbirlerine çok yakıştığını ve çok mutlu olacaklarını onları tekrarlıyor.
Bunu dinleyen Sarp, onu çekemiyor. Ama belirli etmemeye çalışıyor.

Iyi Günde Makûs Günde 3. kısım 3. fragmanı…

İYİ GÜNDE MAKÛS GÜNDE 2. KISIM ÖZETİ!

Leyla, damat olarak karşısında Sarp’ı bakınca donup kalır.
Leyla, bu düğün organizasyonunu nasıl yapacağını düşünürken Aslıhan hanım onu yanına çağırır ve yakında işin başından gideceğini, yerine oğlunu bırakacağını söyler. Oğlunun yerine de onun geçmesini istediğini açıklar.

Böyle bir terfi almışken Leyla, Sarp’ın nasıl düğün organizasyonunu yapacaktır düşünmeye başlar. Sarp, Leyla’ya bu organizasyonu yapmaması için evinin önüne gelip onunla konuşmak ister. Leyla, onun kafasından bir kova un döker ve sonra onunla konuşmaya gider.
Leyla, terfiyi filan boş verip Aslıhan hanıma istifa ettiğini açıklamak ister. Ancak o çok yoğun olduğun ve Melisa’ya düğün yerini göstermesini ister. Melisa, düğün yerini sevmiyor ve dolaşırken havuza düşer.

Sarp, Leyla’nın düğün organizasyonu yapmaması için Leyla’yı şikayet eder. Bunu bilen Leyla, istifadan vazgeçip organizasyonu yapmaya karar verir. Bu gidişatı bilen Sarp, ne yapacağını bilemez.

Iyi Günde Makûs Günde 3.
Fragmanı Yayında! Leyla Sarp Ile Melisa’nın Evliliğini Kabulleniyor!.