İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sarp Leyla’yı Kıskanacak Mı?

Takip Et:
İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sarp Leyla’yı Kıskanacak Mı?
İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sarp Leyla’yı Kıskanacak Mı?

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Iyi Günde Makûs Günde, 2. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Leyla, işvereninin kızı Melisa’nın düğün organizasyonu için bir araya geldiklerinde karşısında damat olarak kendisini düğününde terk eden Sarp’ı bakıyor. Sarp, Leyla ile konuşup ondan organizasyonu yapmamasını istiyor. Leyla, büyük bir terfi aldığı halde Aslıhan hanımla konuşup istifa ettiğini açıklamaya çalışıyor. Ancak, bir cinsli yapamıyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Sarp, Leyla’yı birlikte geldiği adamdan çekemeyecek mı?

Cumartesi Dizileri 2020

Sarp Leyla’yı Çekemeyecek Mı?

Iyi Günde Makûs Günde 3. kısım 1. fragmanında; Sarp ile Leyla, iyice tersleşiyor. Leyla, Melisa ve Sarp’la beraber yemek yemek zorunda kalıyor. Ama Leyla, o yemeğe yalnız gitmeye pek amacı yoktur. Leyla. yemeğe kimi sevgilisi olarak götürecek. Hala Leyla’yı unutamayan Sarp, onun yanında başkasını bakınca çekemeyecek mı?

İşte Iyi Günde Makûs Günde 3.
fragmanı….

İYİ GÜNDE MAKÛS GÜNDE 2. SON KISMINDA BAŞKA NELER OLDU?

Leyla, damat olarak karşısında Sarp’ı bakınca donup kalıyor. Bir vakit bakışan ikili daha sonra el sıkışıyor.
Oğlunun yerine de onun geçmesini istediğini açıklıyor.

Böyle bir terfi almışken Leyla, Sarp’ın nasıl düğün organizasyonunu yapacaktır. Sarp, Leyla’ya bu organizasyonu yapmaması için evinin önüne gelip onunla konuşmak istiyor. Leyla, onun kafasından bir kova un döküyor ve sonra onunla konuşmaya gidiyor. Onun istediğini dinleyince Leyla otomobilden inip uzaklaşmaya çalışırken düşüyor.

Sarp, hala unutamadığı ve bölmek zorunda kaldığı Leyla’nın bacağını pansuman ediyor.
Ancak o çok yoğun olduğun ve Melisa’ya düğün yerini göstermesini istiyor. Melisa, düğün yerini sevmiyor ve dolaşırken havuza düşüyor.

Sarp, Leyla’nın düğün organizasyonu yapmaması için Leyla’yı şikayet ediyor. Bunu bilen Leyla, istifadan vazgeçip organizasyonu yapmaya karar veriyor. Bu gidişatı bilen Sarp, ne yapacağını öğrenemiyor.

 Iyi Günde Makûs Günde 2. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Sarp’ın Gizlediği Resmi Melisa Tespit Ediyor!.