Medya

İyi Aile Babası dizisinde gülmekten prova yapamadılar!

Yeni sezonun noktaya değinen dizilerinden birisi de Iyi Aile Babası… Kanal D ekranında yakında izleyicilerle buluşması beklenen projenin hazırlıkları devam ediyor. Oyuncular, okuma provaları için toplandı. Sevinçli anların yaşandığı provalardan ilk görüntüler de paylaşıldı.

Kanal D’nin, Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği sit-com formatlı aile komedisi “Iyi Aile Babası”, yakında izleyici ile buluşacak. Dizinin ilk okuma provası Beykoz Ayakkabı Fabrikası’ndaki özel salonda, tüm oyuncuların ve reji takımının katılımıyla asıllaştı.

GÜLMEKTEN PROVA YAPAMADILAR…

Kahkahaların havada uçuştuğu prova sırasında; oyuncular; senaryoyu okurlarken çok eğlendiklerini ve pandemi suratından yaşadığımız şu güç günlerde, Türk televizyon izleyicisinin karşısına gülünç ve cümbüşlü bir işle çıkacakları için çok mutlu olduklarını açıkladılar.

Rejisörlüğünü Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı projede, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar gibi akılda oyuncuların yanı sıra; Bahar Şahin, Ecrinsu Çoban, Berat Efe, Berke Üsdiken, Bahar Suer, Beste Bereket, Rukan Kandemir gibi genç kabiliyetler de rol alıyor.

Iyi Aile Babası, yakında Kanal D’de…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu