Ivana Sert yine olay yarattı!

Şarkıcılığa soyunan modacı Ivana Sert'in ünlü rap'çi Ezhel'in 'Felaket' şarkısını yorumlaması sosyal medyada gündem oldu...

Takip Et:

Ünlü iş insanı Yurdal Sert ile 2004 yılında evlenen Ivana Sert, yaptığı bu evlilikle birlikte Türkiye’de tanınmaya başladı. Moda tasarımcısı olarak bilinen Ivana Sert, eşi ile yer aldığı davetlerde görüntü vererek kameralara alıştı ve ardında televizyonda yayınlanan moda programları yer almaya başladı. Bir dönem fenomen haline gelen moda programlarında jüri üyesi olan Ivana Sert, bozuk Türkçesi ile dikkat çekiyordu.

Moda programlarının trendinin bitmesiyle ekranlardan uzak kalan Ivana Sert, geçtiğimiz aylarda ilk şarkısı ‘İmalat Hatası’nı müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Şarkıya bir de klip çöken Sert, sosyal medyada şarkısı ve performansı ile çok konuşulmuştu. Eleştirilere kulak asmayan Sert, Eurovision’da Türkiye adına yarışmak istediğini ve buna hazır olduğunu söyleyerek yine şimşekleri üzerine çekmişti.

AHMET KAYA’DAN ‘KUM GİBİ’ EZHEL’DEN ‘FELAKET’

Şarkıcılığa iyiden iyiye ısınan Ivana Sert, sahnelere de çıkmaya başladı. Önceki haftalarda bir mekanda sahne alan ünlü isim, Ahmet Kaya’nın ‘Kum Gibi’ şarkısını yorumlayınca kıyamet kopmuştu. Sosyal medya kullanıcılarından, köşe yazarlarına kadar birçok kişi Ivana Sert’i topa tutmuştu.

Eleştirilere cevap vermeyen ve kulak asmayan Ivana Sert, müzik çalışmalarına devam ediyor. Dün bir etkinlikte sahne alan Ivana Sert, Ezhel’in ‘Felaket’ şarkısını yorumladı. Sert’in bu performansı da diğer performansları gibi beğenilmedi. Sosyal medya kullanıcıları, Sırp güzele kendi dilinde şarkılar söylemesi gerektiğini belirtirken “Türkçe’yi katlediyorsun!” dedi. Ayrıca Ivana Sert’in uzun yıllardır Türkiye’de yaşamasına rağmen Türkçesinin hala bozuk olmasına da yorumlar yapıldı.