Magazin

IVANA SERT İZMİR’DE PODYUMA ÇIKTI

Yeni Asır'dan Ercan Akgün'ün haberine göre yaklaşan yeni yıl öncesi İzmir'in ekonomisini canlandırmak amacıyla Dora Magazin Dergisi tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen, İzmir'in en görkemli moda ve alışveriş partisi Night Out Shopping Fest. (Gece Alışverişi) cumartesi günkü etkinlikleriyle de yine renkli görüntülere imza attı. <

Bu yıl 6'ncısı düzenlenen organizasyonun ikinci gününde İstanbullu modacı Tolga Çam ilk kez İzmir'de koleksiyonlarını sergiledi. Bir günlüğüne araç trafiğine kapatılan Mustafa Bey Caddesi üzerindeki podyumda gerçekleşen defilede Fatoş Kabasakal, Günay Musayeva, Ece Begüm Yücetan, Açelya Kartal, Tuğçe Sarıkaya ve Irmak Atuk ile birlikte Fashion Academy Model Ajans mankenleri 25 parça ürün sundu. Hemen ardından İzmirli ünlü şarkıcı Gökhan Akar mini konser verdi.

Ivana Sert'e büyük ilgi

İzmir'in bu kadar soğuk olmasını beklemediğini söyleyen yakışıklı popçu, ısınmak için sürekli hareket halinde şarkı söyledi. Konserden sonraki defilede ise Ertan Kayıtken, Zeynep Mayruk, Melisa Pala, Bohohand markası ile Şaziment Göçmen, S.O.D.A. Trend ve Züleyha Kuru tasarımları podyumda sunuldu.

Defilenin en dikkat çeken ismi ise televizyonda yayınlanan "İşte Benim Stilim" programının jüri üyelerinden Ivana Sert oldu. Ertan Kayıtken'in tasarımını giyerek iki erkek modelle birlikte yürüyen Sert, kendisini cep telefonlarıyla görüntülemeye çalışan hayranlarına bol bol öpücük dağıttı. Geç saatlere kadar açık olan onlarca mağazanın indirim fırsatları sunduğu, farklı sektörlerden pek çok firmanın Alsancak'ın en işlek sokaklarında standlar açtığı alışveriş festivalinin ikinci gününde defilelerin yanı sıra moda, güzellik ve sağlık söyleşileri, salsa gösterileri, DJ performansları ve Positive Bando konserleri gerçekleştirildi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu