Magazin

İTİRAF ÜSTÜNE İTİRAF! HATİCE ŞENDİL’DEN İLGİNÇ AÇIKLAMA!..

Hatice Şendil: "Evliliğimizin ilk yıllarını karınca gibi geçireceğiz"

Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre Ali Sunal’la birlikte ‘İlk Görüşte Aşk’ isimli sinema filminde rol alan Hatice Şendil, mayıs ayında evlendiği Burak Sağyaşar'la balayına çıkamadıklarını söyledi.


Eşinin bu durumu dert etmediğini söyleyen Şendil, “Allah’a şükür iyi bir adamın eşiyim. Gözlerimin parlamasını çok seviyor” diyerek eşine övgüler yağdırdı.

HEP DESTEK OLUYOR

Evliliklerinin ilk yıllarını karınca gibi çalışarak geçireceklerini söyleyen Şendil, “Eşim, ‘Her şeyin en iyisini yapıyorsun ve bizim daha uzun ömrümüz var’ sözleriyle bana destek oldu” dedi.

TAHILLA BESLENİYOR

Yoğun çalışma temposundan dolayı eskisi gibi spor yapamadığını belirten Şendil, “Elimden geldiğince sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorum. Pro-tein değil tahıl ağırlıklı besleniyorum.

Tahılla beslenmek bana iyi geliyor. Hepimizin kodlarında tahılla beslenmek var. Doğadan çıkan şeyleri yemeyi seviyorum” dedi. Cilt güzelliği için klinik ürünleri kullandığını ifade eden ünlü oyuncu, “Cildimi temiz tutuyorum ve uykuma dikkat etmeye çalışıyorum” diye konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu