Magazin

İŞTE REKLAM FİLMLERİNDEN ‘PARAYI GÖTÜREN’ ÜNLÜLER!..

Oyuncuların dizi ve sinema filmlerinde kendi sesleriyle şarkı söyleme modasının yerini reklam filmleri aldı.  Bugün'den Gülden Avuç'un haberine göre Uzerli aldığı ücretle de en pahalı ses oldu.


Azra Akın: 200 BİN LİRA

2 yıl önce bir içecek firmasının reklam yüzü Azra Akın da hayranlarına bir sürpriz yaptı. Reklam filminde kendi sesiyle şarkı söyleyen ünlü manken "Bu benim için ayrı bir heyecan" dedi. Dünya Güzeli unvanlı Akın, reklam filminden 200 bin lira kazandı.

Tülin Şahin: 250 BİN LİRA

Ünlü manken Tülin Şahin Filli Boya reklamı için ünlü müzisyen Fahir Atakoğlu ile kamera karşısına geçti. Reklamda Atakoğlu piyano çaldı, Tülin Şahin şarkı söyledi. Başarılı top model bu performansının karşılığında 250 bin lira aldı.

Serenay Sarıkaya- Kerem Bursin: 750 BİN LİRA

Son dö­ne­min en po­pü­ler isim­le­rin­den Ke­rem Bur­sin ve Se­re­nay Sa­rı­ka­ya da iki­li ola­rak ka­me­ra kar­şı­sı­na geç­tik­le­ri bir je­an fir­ma­sı­nın rek­lam­la­rın­da ken­di ses­le­riy­le şar­kı söy­le­di­ler. Fir­may­la bir yıl­lık an­laş­ma­la­rı olan Ke­rem Bur­sin ve Se­re­nay Sa­rı­ka­ya, rek­lam kam­pan­ya­sın­dan 50’şer bin li­ra ka­zan­dı.

Meryem Uzerli: 1.5 MİLYON LİRA

Reklam yüzü olduğu şampuan firmasının yayınlanan son reklamında Ajda Pekkan’ın ‘Yeniden Başlasın’ şarkısını farklı sözlerle seslendiren Meryem Uzerli, sosyal medyayı da ikiye böldü.

İLK KEZ TÜRKÇE ŞARKI SÖYLEDİ

İlk kez bir projede şarkı söyleyen Uzerli’nin hayranlarının bir bölümü başarılı oyuncunun sesini beğenmedi.

Yıldız oyuncu, yaptığı 1,5 milyon liralık anlaşmayla da reklam filmlerinde şarkı söyleyen oyuncular arasında en yüksek ücreti alarak  ‘en pahalı ses’ unvanının sahibi oldu.

ONLAR DA ŞARKI SÖYLEDİ

Demet Akbağ, Zerrin Tekindor, Buğra Gülsoy, Gupse Özay ve Selçuk Yöntem de çeşitli reklam filmlerinde şarkıcılıktaki hünerlerini gösterdiler.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu