Medya

İşte profesyonellik bu! Furkan Palalı, Bir Zamanlar Çukurova için neler yaptı neler!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı- Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezondaki en ehemmiyetli artılarından birisi de yeni katılan Nazan Kesal ve Furkan Palalı’nın öyküye kattıkları büyük açılım. Her iki karakter de diziye şahane oturdu. Her ikisi de ekrana öyküsü olan karakterlerle geldi. İzleyiciler de hiç yadırgamadan onları kabul etti.

Geçen sene Benim Tatlı Yalanım adlı romantik komedi dizisinde başrolde yer alan Furkan Palalı, yeni sezonda dram işinde yer alıyor.
Güçlü bir adama yaşam veren Furkan Palalı, Dizi TV programına konuştu.

Furkan Palalı’nın diziye hazırlık süreci pandemi sebebiyle çok verimli geçti. Zaman bulan ve bu değerli zaman sürecinde de çoğu zaman araştırma yapan Furkan Palalı, karakter için yoğun bir hazırlık süreci yaşadı. Oyuncu bu süreçte yaptıklarını da şu sözlerle anlattı:

“Çok ciddi bir kısım rakamı var geçmişte, benden evvel çekilen. Onları ayrıntılı seyredebilme fırsatım oldu.
O dönemin azıcık kitaplarını okudum. O dönemin Çukurova’sını azıcık okudum, inceledim. O surattan diziye hazırlık sürecim pandemi dolayısıyla bir hayli verimli geçti.”

Dizide oluşturulan Fikret Fekeli imajının kendisi için çok bedelli olduğunu anlatan Furkan Palalı, büyük bir takımın nasıl giyineceğine kafa yorduğunu anımsattı. Oyuncu, “Biz oyuncular da karakter olarak hazırlanırken, bunun çok üzerinde durmamız gerektiğini düşünüyorum.
Bu dönem koşullarında bu sürprizi ve yabancı gözüken kente yabancı gelen bu adamın imajı da bu biçimde olmalıydı. Setten azıcık evvel yaptık ki, ben de karaktere ısınma hisseyi istedim. Sete çıkmadan evvel adamın bu imajını hazmetmiş halde sete çıktım” ifadelerini kullandı.

Ziyareti videodan seyredebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu