Medya

İŞTE MURAT BOZ-YASEMİN ALLEN’LI ‘DÖNERSE SENİNDİR’İN FRAGMANI

23 Aralık’ta vizyona girecek olan ve sinemaseverlerin merakla beklediği filmlerden olan ´Dönerse Senindir´ filminin fragmanı yayınlandı.

 

Filmde ele alınan konu ise şu şekilde: Ayrılık sonrası yaşanan depresyonu ve sonrasında sevgiliyi geri döndürme çabalarını eğlenceli bir dille anlatan Dönerse Senindir'de; Mehmet’in (Murat Boz), hayatının aşkı Selin’den (Yasemin Allen) ayrıldıktan sonra, onu geri kazanmak için, Defne’yle (İrem Sak) birlikte işbirliği yapacaklar.

 

 

Filmin yapımcılığını TAFF Pictures yaparken yönetmenliğini Erol Özlevi yapıyor. Senaryo ise Gizem Elçi ve Oğulcan Türe´ye ait.

 

Romantik ve Komedi türündeki ´Dönerse Senindir´ filminin oyuncu kadrosunda ise Murat Bozİrem SakYasemin Allen, Uraz Kaygılaroğlu, Serhat Özcan, Burak Sevinç ve Taha Sönmezışık gibi isimler rol alıyor.

 

´Dönerse Senindir´ filmi 23 Aralık´ta sinema salonlarındaki yerini alacak.

 

İşte ´Dönerse Senindir´ filminin fragmanı…

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu