İŞTE MURAT BAŞOĞLU’NUN SAVCILIĞA VERDİĞİ İFADE!

Geçen haftalara damga vuran magazin olaylarından birinin kahramanı olan Murat Başoğlu, kendisine ait teknede yeğeni ile birlikte son derece samimi bir şekilde görüntülenmişti. Bu olayların üzerine Murat ve Burcu Başoğlu arasında yaşanan ilişki savcılığa taşınmış suç duyurusunda bulunulmuştu. Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında soruşturma başlatılan ünlü sunucu Murat Başoğlu’nun savcılığa verdiği ifade ortaya çıktı. Sabah’ın haberine göre, Başoğlu ifadesinde görüntülerdeki kadının plajda ayaküstü tanıştığı yabancı uyruklu bir kadın olduğunu iddia etti.

BAŞOĞLU ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST…

Hakkında, ‘hayasızca hareketlerde bulunmak’ suçundan soruşturma başlatılan ünlü sunucu Murat Başoğlu’nun geçen perşembe günü Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’na giderek ifade verdiği belirlenmişti. Adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Başoğlu’na, Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce yurt dışına çıkış yasağı da konulmuş Murat Başoğlu’nun Bodrum’daki Gündoğan Jandarma Karakolu’na her hafta giderek, hakkındaki adli kontrol tedbirleri kapsamında imza atacağı öğrenilmişti. Başoğlu yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile basına yansıyan görüntüleri inkar etti.

Fotoğraflarda görülen ve birlikte olduğu kişinin yeğeni değil; o gün bulunduğu plajda ayaküstü tanıştığı, kimliğini bilmediği yabancı uyruklu bir bayan olduğunu ileri sürdü. Fotoğraflar ardından her iki tarafın ailelerinden yalanlama gelmemiş yeğeninin eşi boşanma davası açmıştı.(Sözcü)