Medya

İŞTE MAHSUN KIRMIZIGÜL-GÜLBEN ERGEN’Lİ VEZİR PARMAĞI’NIN FRAGMANI

 

3 yıldır üzerinde çalıştığı ‘Vezir Parmağı’nı sır gibi saklayan Kırmızıgül, çok iddialı bir yapımla geri dönüyor. 25 Ocak’ta Boyut Film/ Murat Tokat yapımcılığında vizyona girecek olan Vezir Parmağı’nı hem yazan, hem yöneten Kırmızıgül dev kadrosuyla da beyazperdeye renk getirecek.


 

VEZİR PARMAĞI’NIN KADROSUNDA HANGİ OYUNCULAR VAR?

 

64 kişilik ana kadrodan oluşan filmin oyuncuları arasında Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Ece Uslu, Peker Açıkalın, Güben  Ergen, Selim Bayraktar, Mahsun Kırmızıgül, Derya Şensoy, Levent Sülün, Hayrettin, Orçun Kaptan, Necmi Yapıcı, Meral Çetinkaya, Suna Selen, Defne Yalnız, Dilek Çelebi, Metin Yıldız, Rana Cabbar, Arif Erkin, Ececan Gümeci, Bahtiyar Engin, Aydan Burhan, Nilgün Karababa, Esin Gündoğdu, Gülay Baltacı, Güner Özkul, Berna Biber, Dilek Denizdelen, Dilara Tor, Berivan Karaman, Deniz Gökçe, Ayşen Batıgün, Fatoş Seymen, Şenay Aksoy, Reyhan Uluekinci, Cansın Önalan, Ecem Karavuş, Hale Tulgar, Gizem Özkan, Gülfer Sarıgül, İrem Erdöl, Ömer Duran, Zekeriya Karakaş, Metin Keçeci, Erol Demiröz, Okan Topaloğlu, Bülent Çolak, Ali Güney bulunuyor.

 

VEZİR PARMAĞININ KONUSU NE?

 

Vezir Parmağı’nın hikayesinde Osmanlı İmparatorluğu döneminde beş farklı bölgeden, beş farklı kültüre ve coğrafyaya ait hamalların savaşa gittiklerini zannederken bambaşka bir maceranın içine düşmeleri anlatılıyor. Çekimleri İstanbul, Kapadokya, İzmit, Kayseri, Aksaray’da gerçekleşen filmde 150 kişilik bir teknik ekip çalıştı.  Vezir Parmağı, aşk, dram ve komedi barındıran bir hikayeyle izleyiciye bambaşka bir dünyanın kapılarını açacak. İşte Vezir Parmağı'nın fragmanı:

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu