Dizi Haberleri

İşte Exxen’in yeni dizisi Olağan Şüpheliler’in oyuncu kadrosu

Exxen’de yayınlanacak yeni dizilerden biri de “Olağan Şüpheliler”in başrollerinde; Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray ve Yasemin Allen yer alıyor.

Cinayet işleyen 3 ev hanımının 0hikayesinin anlatılacağı Olağan Şüpheliler dizisinin yönetmeni  Yüksel Aksu olacak. Ocak 2021 de çekimlerine başlanacak ve nisan gibi yayına girecek olan Olağan Şüpheliler  dizisi Exxen’in iddialı yapımlarından biri olacak.

Olağan Şüpheliler Oyuncu Kadrosu

Bennu Yıldırımlar

22 Kasım 1968 İstanbul doğumlu olan Bennu Yıldırımlar Olağan Şüpheliler dizisinde yer aldığı sırada 53 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tiyatro eğitimini tamamlayan Bennu Yıldırımlar oyuncu Bülent Emin Yarar ile evlidir ve bir evladı vardır. Meslek hayatına bir çok usta isim gibi tiyatro sahnelerinde başlayan Bennu Yıldırımlar Süper Baba dizisi ile ekranların sevilen isimlerinden biri oldu Yaprak Dökümü ve Umutsuz Ev Kadınları ise Bennu Yıldırımlar’ın yükseliş yaşadığı dizilerden. Son dönemde Kadın dizisinde Hatice karakteri ile devleşen Bennu Yıldırımlar 1.67 m boyunda ve 58 kg ağırlığındadır.

Ceren Moray

Son olarak Öğretmen dizisinde Zeynep karakteri ile yer alan Ceren Moray 5 Haziran 1985 de Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Olağan Şüpheliler dizisi çekildiğinde 36 yaşında olan Ceren Moray Haliç Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. Özellikle O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği Efsun karakteri ile büyük çıkış yakalayan Ceren Moray daha sonra da O Hayat Benim dizisinde Efsun karakterine hayat vermiştir. Başarısız olduğu tek dizi Öğretmen olan Ceren Moray televizyon dizilerinde ki zorluğu fark edince dijital projelere ağırlık vermiş bu nedenle de Olağan Şüpheliler dizisini seçmiştir. Ceren Moray’ın kariyerine Doktorlar ve Kavak Yelleri gibi önemli dizilerde vardır. Fransız Nicco  ile evli olan Ceren Moray 1.61 metre boyunda ve 42 kilo ağırlığındadır.

Yasemin Allen

10 Temmuz 1989 da İngiltere de dünyaya gelen Yasemin Allen 32 yaşının içindedir. İlkokul döneminde Türkiye’ye dönüş yapan Yasemin Allen lisans eğitimini Avusturalya da almıştır. Türkiye’ye döndüğünde Müjdat Gezen Sanat Konservatuvarında oyunculuk dersleri almaya devam eden Yasemin Allen oyunculuğa Elif dizisi ile başlamış daha sonra başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile hızlı bir yükseliş yaşamıştır. Yerden Yüksek, Merhamet ve Hayat devam Ediyor Yasemin Allen’in kariyerinde ki önemli dizilerdir. Muhteşem Yüzyıl ve Şeref Meselesi dizileri ile önemli bir yükseliş yaşayan Yasemin Allen son olarak İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa karakteri ile yer aldı. Yasemin Allen daha önce Fi ve 46 Yok Olan gibi dijital  dizilerde yer almıştır.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu