Medya

İşte Çukur 4. sezon 4. bölüm 2. fragmanı!

Çukur‘un 4. sezon 4. Bölüm 2. fragmanı yayına girdi.

Show TV’nin fenomen dizisi, yeni sezonda oldukça iddialı oyuncuları bünyesinde barındırıyor. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç kadroya dahil olmuştu. 4. sezonda ise dizide, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncular kadroya dahil oldu.

4.sezon 3. Bölüm kısa özeti

Mahallesinden ve evinden dağılan Yamaç, Efsun’a sığınır. Onları gören Nehir, bebeğini aldırmaya karar verir. Yamaç’ın onu bu yoldan döndürüp döndüremeyeceği merak ediliyordu. Erdenetler cephesinde de sular durulmuyor. Arık ve Seren, sırlı düşmanlarının peşindeyken Arık’ın hayatı riske girdi. Cengiz ise sürpriz biriyle işbirliği yaparak Yamaç’ı yanında durması için ikna etmeye bir adım daha yaklaştı.

İşte yeni fragman!

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu