İSTANBUL MODA HAFTASI’NDA GÜZELLER GEÇİDİ!..

0

Özgür Masur’un FISILTI adını verdiği; ‘‘Bugüne kadar kıyafetlerimi giymek için zaman ayırdığım kadınların önce bana kendilerini anlatmalarını istedim. Biliyorum ki hepsini dile getirmekten çekindiği fakat imrendiği bir hal var. Bu yüzden onlara biraz daha yaklaşıp özendikleri o kadını kulağıma fısıldamalarını istedim. Ve tüm fısıltıları biriktirdim’’ anlatımından esinlenerek, aborjin, gri-mavi, cookie, bakır ve soft lavanta tonlarının yanı sıra ipek kumaşlar ve ipek viscon karışımı kumaşlardan el işçiliği ile hazırlanmış her zaman ki gibi Özgür Masur houte couture çizgisinin yeni hali defileyi izleyenlerin takdirini topladı. Defileyi çok sayıda ünlü isim izledi. Defileyi izlemeye gelen ünlü isimler adeta birbirleriyle şıklık yarışına girdiler.

Yolanthe Sneijder Cabau, Başak Dizer, Özge Ulusoy, Zara, Bade Sualp, Ahu Yağtu, Ceylan Çapa, Buse Bahçekapı, Selin Demiratar, Sinem Öztürk, Bilge-Berna öztürk ve Deniz Berdan gibi isimler ünlü isimler  katıldı.

Konuklar arasında en çok dikkat çeken isim ise Özge Ulusoy’du. Güzel manken, göğüs dekolteli kıyafetle tüm ilgiyi üzerine toplamasını bildi.  Bu arada Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgilisi Başak Dizer ile oyuncu Sinem Öztürk kısa kıyafetlerinin kurbanı oldular. Dizer ile Öztürk bacak bacak üstüne atarken verdikleri frikikle ortaya çıkan selülitli bacakları objektiflerden kaçmadı.