İsmail Demirci’nin sempatik çağrısı ve Kuzey Yıldızı reyting gerçekleri!

Takip Et:
Kuzey Yıldızı dizisindeki büyük tehlikeye dikkat!
Kuzey Yıldızı dizisindeki büyük tehlikeye dikkat!

Magazinn / Ayrıntı -Ünlü oyuncuların yer aldıkları yapımlarla alakalı sosyal medya hesaplarından yaptıkları manipülasyonlar her zaman tesirli olmuştur. Kuzey Yıldızı dizisinde de bunun izlerini sıklıkla baktık. Ancak bu çağrılar ilk sezon çok tesirliydi, ikinci sezonda ise dizi sanki taban kaybetti.

İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in başrollerinde yer aldığı Kuzey Yıldızı dizisinin ikinci sezon reytinglerinin düşüş sergilediği net bir biçimde bakılıyor.
AB grubunda zati izleyicilerini kaybeden dizinin ABC1’de de gidişatı pek parlak değil.

Kuzey Yıldızı totalde ikinci sırada yer alsa da geçen haftaya göre reytingi üzgün biçimde düştü. AB’de ilk 10 program arasında yer alamayan dizi, ABC1 grubunda 4. sırada bulunuyor ama yeniden geçen haftaya göre bu grupta da reyting kaybı yüksek oldu.

İsmail Demirci ve Aslıhan Güner, dizilerini dorukta yakalamak için sette yoğun bir çalışma sergilerken sosyal medyada da sıklıkla Kuzey Yıldızı’nı gündemde yakalamaya gayret harcadı.

Ancak artık bu mücadelelerin çok da tesirinin olmadığı ortaya çıkıyor.
Devamlı terslikler üzerinden komedi üretmek ve bunun üzerinden uzun vakit ekranda kalabilmek pek de muhtemel değil, en azından bunu Kuzey Yıldıız ile bakabiliyoruz.

İsmail Demirci’nin son kısım evvelinde hayranlarına yaptığı çağrı da reytingi yükseltmek için pek de işe yaramamışa benziyor:

Gel akşam diziyi izleyelim. #kuzeyyildiziilkaşk 🐂🐐

.