Medya

İsmail Demirci de 3. evlilik yıldönümlerinde eşi Hande Soral gibi yaptı, kısa ve net!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Mutlu evlilikleriyle noktaya değinen, çok fazla göz önüne çıkmadan yaşayan İsmail Demirci ve Hande Soral çifti, evliliklerinde 3. senelerini doldurdular. 14 Ekim 2017’de uzun süreli beraberliklerini evlilikle taçlandıran çift, bugün 3. senelerini kutladılar.

İlk evvel instagram sayfasından Hande Soral, şu gizemeler dizi çekiminde olan eşi İsmail Demirci’ye iletisini gönderdi.
Show TV’de ekranlara gelen Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey karakterini oynayan İsmail Demirci, çekimler sebebiyle eşinden uzak uzun zamanlar geçiriyor.
3 yıldır mutlu bir evlilik sürdüğü İsmail Demirci’ye aşkını kısa ve öz bir anekdotla paylaşan Soral’ın ardından eşi de aynı paylaşımı yaptı.

Soral, düğünlerinde çekilen bir resmini instagram sayfasında yayınladı ve “Seni beğeniyorum” anekdotuyla bir kalp emojisi ilave etti. Ayrıca İngilizce olarak ‘mutlu seneler’ etiketini koydu.

Ayrıca düğün tarihlerini de anekdot düşen Hande Soral’ın uzun uzun ileti yazmak yerine kısacık bir anekdotla hem aşkını anlattı hem de özel günlerini kutladı.

İsmail Demirci de başka bir düğün resimlerine 3 sayıyı ve kalp emojisi ile düğün tarihlerini ilave etti ve “Seni beğeniyorum” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu