Müzik

Işın Karaca’nın ‘sahte tıklama’ iddiasına İrem Derici’den cevap!

Sibel Can’ı dinlemek için Harbiye Açıkhava’ya gelen İrem Derici, konser öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Rap müziğin yükselişte olduğunu belirten Derici, “Ben de çok severek dinliyorum. Ama ne pop, ne rock, ne rap müzik ölür. Her müziğin bazı dönemlerde trendleri oluyor. Şu an rap müziğin trendini yaşıyoruz ve belki biz de popçular olarak yontabiliriz kendimizi. Belki bizlik değil diye düşünebiliriz. Atla deve işler değil bunlar. Baktığın zaman müzik bir avuç bir şey.” açıklamasında bulundu.

“REYNMEN’İ DELİ GİBİ SEVİYORUM!”

Son şarkısı ‘Ela’ ile YouTube’ta izlenme rekorları kıran Reynmen hakkında da konuşan Derici,  Reynmen’i çok seviyorum, deli gibi seviyorum. Reynmen’e hastayım, çok da güzel iş yapıyor. 63 yaşındaki annem Reynmen’in ‘Ela’ şarkısını dinliyor.” ifadelerini kullandı.

“Çok dinlenen insanları ‘sahte tıklama’ gibi şeylerle suçlamayalım. Sosyal medya artık bizim bildiğimiz gibi değil.” sözleriyle Reynmen’e sahip çıkan ünlü şarkıcı, kavgalı olduğu Işın Karaca’ya da göndermede bulundu. Karaca, yaptığı açıklamada Reynmen’in tıklanma satın aldığını iddia etmişti.

“KAYSERİ’NİN PASTIRMASI, İREM DERİCİ’NİN SELÜLİTLERİ MEŞHUR!”

Bodrum’da çekilen bikinili görüntüleri hakkında gelen soruları da yanıtlayan İrem Derici “Bodrum’da konserimiz olduğu zaman bir iki gün önceden gidiyoruz. Basına güzel bir selülit şov yapıyoruz. Kayseri’nin pastırması, İrem Derici’nin selüliti bunlar meşhur biliyorsunuz.” açıklamasıyla güldürdü.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu