Magazin

IŞIN KARACA’NIN ESKİ EŞİ SEDAT DOĞAN’IN YARDIM ÇIĞLIĞI

Türkiye'de aralarında ünlülerin de olduğu kişileri dolandırdığı iddia edilen ve hakkında suç şikayetler bulunan Sedat Doğan, Brezilya'da hırsızlık yaparken görüntülenmişti.

Brezilya polisleri tarafından yakalanan ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Sedat Doğan, Türkiye'ye dönmek istediğini söyledi.

Brezilya'da sokaklarda yaşayan Doğan yaptığı son açıklamada: 'Lütfen bana annem ve ya her hangi birileri uçak bileti gönderin. Artık buradan kurtulmak İstanbul’a evime dönmek istiyorum.' dedi.

Bir dönem Türkiye'de uyuşturucu tedavisi gören ve Brezilya'ya yerleştikten sonra bağımlı hale gelen Sedat Doğan'a ailesi daha önce 4 kez uçak bileti aldı. Her defasında Türkiye'ye dönmeyi reddeden ve uçak biletlerini yakan Doğan'ın sokaklarda yaşadığı öğrenildi.

Sedat Doğan'ın annesi 'Sedat'a 7 ayda 100 bin TL'ye yakın para gönderdik. Elimizde ne var ne yok sattık. Son bir kaç aydır para gönderemiyorduk, uyuşturucu kullanmak için hırsızlık yaptı. Babası hastanede, biz perişan haldeyiz. Artık Sedat'ın şansı bitti. 4 kez uçak bileti aldık ama gelmedi. Artık bilet alacak durumumuz yok' açıklamasını yapmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu