Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş cephesinde yeni gelişme!

Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş çiftinin 3 yıllık evliliklerini ihanet yüzünden noktaladıkları öne sürüldü...

Takip Et:

2013 yılında kızı Mia’nın babası Sedat Doğan ile 3 yıl süren evliliğini noktalayan Işın Karaca, 2016 yılında Tuğrul Odabaş ile evlenmişti. Mutlu bir evlilik sürdüren çiftten Tuğrul Odabaş, Işın Karaca’nın kızı Mia ile babası gibi ilgilenmesi dikkat çekiyordu. Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş çifti geçtiğimiz ay sürpriz bir karar vererek 3 yıllık evliliklerini noktaladı.

EVLİLİĞİ İHANET Mİ BİTİRDİ!

Tek celsede evliliklerini bitiren ikili hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bir anda neden boşandıkları merak konusu olan çiftten Tuğrul Odabaş hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. 2. Sayfa programının özel haberine göre; Tuğrul Odabaş, Işın Karaca’yı Nagehan isimli bir kadınla aldattı. Aldatıldığı öğrenen Işın Karaca, eşi ile yollarını ayırdı. Tuğrul Odabaş’ın ünlü şarkıcının faturalarını ödemesiyle Işın Karaca, konu hakkında açıklama yapmama kararı aldı. Tuğrul Odabaş, geçtiğimiz günlerde ihanet iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı.

Öte yandan ortaya atılan bir diğer iddia ise şu şekilde; boşandıktan hemen sonra kendisinden 19 yaş küçük Can Yapıcıoğlu ile ilişki yaşamaya başlayan Işın Karaca’nın ilişkisini Tuğrul Odabaş ortaya çıkardı. Eski eşi Işın Karaca’yı takip ettirmeye başlayan Tuğrul Odabaş, ünlü şarkıcı ve Can Yapıcıoğlu’nun birlikte fotoğraflarını çektirerek basına servis etti. Işın Karaca, ortaya atılan bu iddialar hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ünlü şarkıcı, son dönemde bir diğer eski eşi Sedat Doğan ile yaşadığı polemikle de uzun süre magazin gündeminden düşmemişti.