Magazin

Işın Karaca eski kocası Sedat Doğan’ın borçlarını ödüyor!

Işın Karaca, 2011 yılında evlendiği Sedat Doğan’ın borçlarını kapatmak için uğraşıyor. 2013 yılında evliliklerini sonlandıran Işın Karaca ve Sedat Doğan’ın bir de Mia adında bir kızları olmuştu.

Ünlü fotoğrafçı Sedat Doğan, Brezilya’da işlediği bir çok suçtan dolayı tutuklu durumunda bulunuyor. İddialara göre Sedat Doğan, eski eşiyle boşanmadan önce 1 milyon TL kadar bir borç bırakıp kaçtı.

Işın Karaca, Sedat Doğan’ın bir çok kirli işlere bulaşmasından dolayı kızları Mia’nın soy adını mahkeme kararı ile değiştirmişti. Karaca, eski eşi Sedat Doğan’ın borçlarını hala ödemekte olduğu iddialar arasında yer alıyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu