Irina Moroziuk, Davut Güloğlu hayranı çıktı!

Çaykur Rizespor’un Ukraynalı futbolcusu Mykola Moroziuk’un eşi İrina Moroziuk, Instagram paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor...

Takip Et:

Paylaştığı fotoğraf ve videolarla çok sayıda beğeni ve yorum alan Irina Moroziuk, geçtiğimiz günlerde takipçileri için bir çekiliş hazırlamıştı. Irina, kendisinin giydiği Çaykur Rizespor formasına parfümünü sıktığını ve şanslı bir takipçisine hediye edeceğini söylemişti. Kısa sürede büyük ilgi gören çekiliş binlerce beğeni alırken, Irina Moroziuk ise yaptığı bu çekilişle çok konuşulmuştu.

DAVUT GÜLOĞLU’NUN ŞARKISIYLA ÇOŞTU

Irina Moroziuk’un son yaptığı paylaşımda Davut Güloğlu detayı dikkat çekti. Oğluyla arabasında seyir halindeyken çektiği görüntüler de Davut Güloğlu’nun fenomen haline gelen şarkısı ‘Hayat Devam Ediyor’ çaldığı duyuldu. Anne oğul birlikte Davut Güloğlu’nun ‘Hayat Devam Ediyor’ isimli şarkısına eşlik ederken neşeli halleri de gözlerden kaçmadı. Rize ve Karadeniz’i tam anlamıyla benimseyen Irina Moroziuk’un , sıkı bir Davut Güloğlu hayranı olduğu da tüm çevresi tarafından biliniyor.