İrem Sak, Çukur dizisini eleştirenlere adeta ayar verdi!

Takip Et:
İrem Sak, Çukur dizisini eleştirenlere adeta ayar verdi!
İrem Sak, Çukur dizisini eleştirenlere adeta ayar verdi!

Çukur dizisine katılan ve canlandırdığı Seren Erdenet karakteri ile de büyük sürpriz yapan İrem Sak, sette her hafta kumpaslı olarak covid-19 testi yapıldığını ve bu vaziyetin de tüm takımı rahatlattığını açıkladı.

Milliyet Sokak’ye konuşan oyuncu, set dışında da herkesin kendisine dikkat ederek ilerlediklerini anlattı. Oyuncu, “Bugüne kadar şükür kasvet yaşamadık set dışında da insanlar dikkat ediyor, oyuncular dışında herkes maskeli. Ben kimseyle fikir zira öbür insanları ve kendimi düşündüğüm için.
Silahları beğenmediğinin de altını çizen oyuncu, dizinin insanları şiddete yönelttiği biçimindeki düşüncelere ise karşı çıktı.

İrem Sak, daha evvel instagram hesabından yaptığı paylaşımda Seren Erdenet etiketi ile poligondan atış yaptığı anları paylaşmıştı. Amacı 12’den bir yere çarpan oyuncu, silahlardan uzak duran birisi.

Dizilerdeki şiddetin izleyicileri negatif etkilediği ve şiddete yönlendirdiği biçimindeki düşüncelere karşı çıkan İrem Sak, şu ifadeleri kullandı:

“Rol aldığım dizide öyküye dominant olmak için tam kısımları izlerken hiç şiddet gösteresim ve uygulayasım gelmedi.
Her şiddet izleyen mafyaya dönüşmez o sizde varsa olur.

Ben diziyi izleyince elimde silahla dışarı çıkmadım, çıkasım gelmedi. Şiddet dizilerde değil, asıl yaşamda var, biz o yaşamları anlatıyoruz. Kimseye rol model olmak gibi bir misyon da bakmıyorum kendimde. Tüm savaşım kendimle nasıl daha iyi insan olmak daha iyi oyuncu olurum diye.”

.