Medya

İrem Helvacıoğlu’nun sırt dekolteli paylaşımı olay oldu!

Teleizyongazetesi.com/Ayrıntı – atv’de geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynadığı Soluk ile belleklere kazınan İrem Helvacıoğlu, sosyal medyadan yaptığı son paylaşımla büyük dikkat çekti. Oyuncu, daha evvel rol aldığı dizilerin ardından Ulaş Tuna Astepe ile beraber kamera karşısına geçtiği Sen Anlat Karadeniz ile kariyerinde büyük bir atlama yaptı.

Covid 19 sebebiyle yaşanan karantina sürecinden sonra tatile çıkan ve bol bol dinlenen oyuncu, şimdilerde yeni projesi için İstanbul’da.
Hazırlıkları hali hazırda süren dizinin adı Seni Çok Bekledim. Bir müddet evvel diziyle alakalı okuma çalışmaları da başlamıştı. Oyuncular toplanarak senaryo çalışması yaptılar. Çekimlerin de kısa bir müddet içinde başlaması bekleniyor.

Dizinin Ekim sonu ve Kasım ayı içinde ekranda olabileceği hipotez ediliyor. Helvacıoğlu, sosyal medyayı çok etkin kullanmasa da takipçilerin mutlu eden paylaşımlarıyla da noktaya değinmekte.

Son olarak yaptığı paylaşım ise büyük alkış kazandı.
Siyah ve sırt dekolteli bir giysi giyen İrem Helvacıoğlu’nun pozu, takipçileri tarafından methiye yağmurunu yakalanıyor.

Oyuncuya “Sen insan mısın, Maşallah, bu ne hoşluk, fazla hoşsun, siyahın asaleti senin hoşluğun” biçiminde birçok yorum yapılmakta.

Bazı takipçilerinin de bu resmi yayınlamasının ardından oyuncuya “Profil resmini de değiştir artık, böyle bir fotoğraf koy” biçiminde nasihatleri de bakılıyor.

İşte oyuncunun çok konuşulan o pozu:

🖤

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu