Medya

İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin sürpriz buluşması… Yeni dizi mi geliyor?

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynadığı Tahir karakteriyle izleyenlerin gönlüne bir kere daha taht kuran Ulaş Tuna Astepe, uzun süredir ortalarda yoktu. Oyuncunun yeni sezonnda rastgele bir dizide görünmemesi de izleyenlerini üzdü.

Şimdilerde ne yaptığı merak mevzusu olan Astepe ile alakalı reelinde önceki günlerde bir dizi projesinde ismi geçmişti. TRT1 için hazırlanan Barbaros adlı büyük proje için oyuncuya öneri gittiği biçiminde bazı kulis dedikoduları gezdi.
Oyuncunun sakallarını Barbaros dizisi için mi uzattığı ise merak mevzusu oldu?

İşte o paylaşım:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu