Medya

İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz’den sonra ekranlara küstü!

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi Mucize 2 Aşk’ın özel gösterimi dün akşam yapıldı. Galaya katılanlar arasında önceki haftalarda final yapan Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrolü İrem Helvacıoğlu da vardı. atv ekranlarında yer alan dizi reytinglerde kan kaybetmeye başlayınca final kararı alınmış ve yerine Burak Özçivit’in başrolünde olduğu Kuruluş Osman dizisi getirilmişti.

Galata magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz’in şiddet sahneleriyle topluma kötü örnek olup olmadığı şeklinde yöneltilen bir soruya, “Hepimizin kulaklarını tıkadığı bir olaydı bu, gözlerimizi kapattığımız bir olaydı. Bence birilerinin bunu gözler önüne sermesi gerekiyordu. Bir yandan insanlar bunu ekranda görmeyi istemedi ama şu anki şiddeti arttırmadığını düşünüyorum. Bu zaten hep vardı. Ana sayfalara düşüyor. Bu konuya parmak basmak gerektiğini düşünüyorum.” yanıtını verdi.


Yeni projeleri sorulan İrem Helvacıoğlu, bağımsız bir filmde oynayacağını ifade etti. Güzel oyuncu “Dizi anlamında dinlenmeyi düşünüyorum” diyerek hayranlarını üzdü.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu