İrem Derici’nin saplantılı hayranının şoke eden ifadesi!

İrem Derici'yi görmek için ünlü şarkıcının evine çiçeklerle giden Erol K. isimli şahıs, poliste verdiği ifade sonrası sevk edildiği mahkemece serbest bırakıldı...

Geçtiğimiz gün İrem Derici’nin evine giden ve ünlü şarkıcıyı evde bulamayınca çalışanına “İrem’e çok aşığım.” diyerek ellerinde çiçeklerle İrem Derici’yi bekleyen Erol K. çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Öte yandan saplantılı hayran İrem derici’ye 50 metreye kadar yaklaşamayacak. Ünlü popçuya saplantılı bir şekilde hayran olan kişinin ifadesinde neler söylediği de ortaya çıktı.

“İREM DERİCİ İÇİN EŞİ VE ÇOCUKLARINI TERK ETTİ”

İrem Derici’nin avukatı Ayşegül Mermer, Derici’yi çok korkutan olay sonrası açıklamada bulundu. Mermer, “Şahıs daha önce de İrem Derici’nin evine çiçekle giderek rahatsız etmiş. O zaman da şikayetçi olunmuştu. İfadesinde Derici’ye aşık olduğunu, onun için her şeyi yapmaya hazır olduğunu ve eşini çocuklarını terk edip geldiğini söylemişti. Dün geceki ifadesinde ise, ineklerini satıp geldiğini söylemiş. Eğer üniversite hastanesinde incelenirse bu kişinin sağlıklı bir birey olmayacağı ortaya çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

“BU KARAR BİZİ MUTSUZ ETTİ!”

Karara itiraz ettiklerini söyleyen Mermer, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Sosyal medya hesabından çok sayıda mesaj göndermiş ve defalarca da evinin önüne giderek cinsel saldırı suçuna teşebbüs etmiştir. Ancak serbest bırakılması bizi çok üzdü. Bu kadar kadın cinayetlerinin artığı bu zamanda böylesi bir kararın çıkması bizi çok mutsuz etti. Yani İrem hanımın ölmesi mi gerekiyor. Başına ciddi bir şeyin mi gelmesi mi gerekiyor. Adam şuan elini kolunu sallaya sallaya aramızda geziyor. Dünyanın en iyi yasalarına da sahip olsak, uygulayıcılar bu yasaları uygulamazsa problem hiçbir zaman çözülmeyecektir”