Müzik

İrem Derici’nin “Mest Of”u yayınlandı!

Türk Pop Müziği’nin önemli isimlerinden İrem Derici, bir süredir yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığı yeni albümünü çıkardı. “Mest Of” adını verdiği albümünde kendisinin en çok sevdiği şarkıları seslendiren İrem Derici, “Bu şarkılar hakikaten beni ezelden beri mest eden şarkılar. Benim kendi mest of’ um… Dinlerken mest olduğum bu güzel şarkıları bir de ben seslendirmek istedim. Bu albüm dinleyicime benden bir hediye” dedi.

İrem Derici’nin yeni albümü “Mest Of”da Aşkın Tuna, Ayhan Çakar, Feyyaz Kuruş, Kenan Doğulu, Sadun Ersönmez, Seda Akay, Sibel Alaş ve Sezen Aksu’nun sevilen şarkılarının yorumlandığı 8 ayrı İrem Derici şarkısı yer alıyor.

Prodüktörlüğünü Özgür Aras’ın yaptığı Mest Of albümünü geçtiğimiz gün müzikseverlerle buluşturan İrem Derici, şarkıların düzenlemelerinde Alper Atakan ve Mustafa Ceceli ile çalıştı.

Aynı zamanda İrem Derici’nin “Mest Of” adlı albümünde yer alan “Acemi Balık” adlı şarkısı Youtube NetD kanalında DMC etiketiyle bugün yayınlandı. İrem Derici’nin seslendirdiği “Acemi Balık” şarkısının sözü ve müziği Altan Çetin’e, aranjesi ise Mustafa Ceceli’ye ait.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı