Müzik

İrem Derici’nin Meftun’u yayınlandı!

Ünlü şarkıcının merakla beklenen yeni şarkısı “Meftun” bugün yayınlandı. İrem Derici’nin daha önce açıkladığı ve hayranlarının uzun süredir beklediği yeni şarkısı DMC etiketiyle Netd Youtube kanalında yayınlandı. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz aylarda yeni sevgilisi olduğunu açıklamış ve o ismin Ataberk Özdene olduğunu söylemişti. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan İrem Derici, genç sevgilisi Ataberk Özdene ile uzunca bir süre kar tatili yapmış ve birlikte vakit geçirmişlerdi. Tatil dönüşü çalışmalarına yeniden başlayan İrem Derici, yeni şarkısı Meftun’u yayınlamak için tam gaz harekete geçmişti. Oğuzhan Koç ile yeni yıla konserle giren İrem Derici yeni şarkı müjdesini ilk kez orada vermişti.

İrem Derici’nin Meftun şarkısı bugün itibariyle tüm dijital platformlarda yayınlanmış durumda. Metfun şarkısının söz ve müziği Eyüp Çungay’a ait olurken düzenlemesi ise Alper Atakan’a ait olduğu açıklandı. İrem Derici, Metfun şarkısını bir de romantik ve sade bir klip ile taçlandırdı. Krem rengi arka plan üzerinde çekilen klipte İrem Derici de giydiği arka plan uyumlu krem rengi kıyafetiyle adeta ahenk yarattı. İrem Derici’nin “D” şeklindeki küpesi ise oldukça dikkat çekiyor. İrem Derici’nin “Meftun” adlı şarkısının klibinin yönetmenliğini ise Umut Eker üstlenmiş durumda.

İrem Derici sadece Youtube şarkılarının toplam izlenmesi 600 milyon’u geçmiş durumda. Ünlü şarkıcının yeni şarkısı “Meftun” un ne kadar izlenme alacağı ise merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu