Magazin

İrem Derici’nin kabusu bitmiyor! “Korkular içerisindeyim!”

İrem Derici, Harbiye’de bulunan evinin kapısına kadar gelip ellerinde çiçeklerle kendisini bekleyen saplantılı hayranından şikayetçi olmuştu. Daha önce de kendisini rahatsız eden Erol K.’nın mahkeme tarafından serbest bırakmasının ardından isyan etti. Instagram hesabından bir yazı yayınlayan ünlü şarkıcı, “Kocaman bir yazıklar olsun! 1 haftadır bana ve aileme hayatı dar eden sapkını salmanız yetmiyor, bir de mahkeme sonrası tekrar mahallemde görüp mikrofon uzatıp röportaj yapıyorsunuz! Bu saatten sonra başıma bir şey gelirse sorumlusu buna çanak tutanlardır! Devam edeni yüreklendirin böyle ruh hastalarını! Büyük rezalet!” ifadelerini kullandı.

“CAN GÜVENLİĞİMDEN ŞÜPHE DUYUYORUM!”

Ayrıca İrem Derici, yazıya şu notu düştü:

“Psikolojim mahvoldu, can güvenliğimden şüphe duyuyorum ve korkular içerisindeyim! Ve bugün salınan sapık 3 saat önce mahallemde tekrar yakalanıyor, mikrofon uzatıyorsunuz, göğsünü gere gere konuşuyor ve bunu yayınlıyorsunuz! Bu nedir biri bana açıklayabilir mi?”

İrem Derici’nin bu çağrısından sonra hayranları ve sosyal medya kullanıcıları ünlü popçuya destek mesajları yağdırdı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu