İrem Derici’den Hadise’ye ‘Mekanın sahibi’ yanıtı!

Harbiye Açıkhava konseri sonrası kendini 'Mekanın sahibi' ilan eden Hadise'ye bir yanıttan meslektaşı İrem Derici'den geldi...

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde Harbiye’de konser veren Hadise, sahnede giydiği mayoyu andıran kıyafetleri ve danslarıyla büyük yankı uyandırmış ve günlerce konuşulmuştu. Konser fotoğraflarını Instagram hesabından “Mekanın sahibi geri geldi” notuyla paylaşan ünlü popçu yeni bir polemiğinde fitilini ateşlemişti.

ÜNLÜ SANATÇILARDAN HADİSE’YE CEVAP

Bülent Ersoy’dan Funda Arar’a, Yıldız Tilbe’den Linet’e birçok isim Hadise’nin bu sözlerine yorum yapmıştı. Bülent Ersoy, Harbiye’nin sahibinin Tarkan ve Ebru Gündeş olduğunu söylerken, Yıldız Tilbe “Sahne kimsenin babasının malı değil, sahne hepimizin” açıklamasında bulunmuştu.

“BEN MEKANIN KİRACISIYIM”

“Mekanın Sahibi kim?” tartışmasına bir yorum da Hadise gibi popçu olan İrem Derici’den geldi. Önceki gün bir etkinlikte magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Derici, konu hakkında “Kadın eğleniyor arkadaşlar. Ne var bunda? Ama mekanın sahibi Allah’tır. Bizler onun sadece kullarıyız. Ben mekanın kiracısıyım ağabeyciğim” ifadelerini kullandı.