Magazin

İrem Derici’den Demet Akalın’a Olay Gönderme!

İrem Derici, geçtiğimiz gün arabasıyla Bebek sahilinde görüntülendi. Derici, gazetecilerin sorularını yanıtlayarak “İş yok güç yok daralıyorum evin içinde, çıkıp geziyorum sahilde. Kulaklığımı da takıyorum” dedi.

İrem Derici kimdir?

“MAHALLE ORTAMINI SEVİYORUM”

Evini taşıdığı için yürüyecek alan bulamadığını belirten 33 yaşındaki şarkıcı, “Benim gönlüm mahalle hayatında oturmakta ama biliyorsunuz malum bir sapık olayı oldu. Durduk ve ben hemen kocamı aradım. Mesela o arayamadı. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor” sözleri hatırlatıldı. İrem Derici, konuyla ilgili şu şekilde konuştu:

Hiçbir erkeğin gücüne ihtiyaç duymuyorum. Yolda arabam bozulursa da yol yardım çağırırım. Benim hayatıma giren erkeklerin “Yeter artık, bırak biraz da ben yapayım” dedikleri oldu. Cabbar bir kadınım her şeyi tek başıma yaparım. Fiziksel güç hariç, kadınların erkeklerden bir farkı olduğunu görmüyorum. Bundan sonra evlilikte yok.

Demet Akalın kimdir?

“CABBAR BİR KADINIM”

Şarkıcı, sözlerine; “Cabbar bir kadınım her şeyi tek başıma yaparım. Fiziksel güç hariç, kadınların erkeklerden bir farkı olduğunu görmüyorum. Bende skandal yok bu aralar. Bundan sonra evlilikte yok” diye devam ederek Demet Akalın’a gönderme yaptı.

“İNSANLAR BENDEN KORKSUN”

Geçtiğimiz aylarda İrem Derici, Harbiye’de oturduğu evinin kapısına gelerek taciz ettiği iddiasıyla takıntılı bir hayranından şikayetçi olmuştu.

Derici, muhabirlerin “Yaşadığınız olaydan sonra korktuğunuz oluyor mu?” sorusuna, “Niye korkayım canım, insanlar benden korksun.

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu