Magazin

İrem Derici’den bir dizi önlem!

Geçtiğimiz hafta Erol K. isimli hayranının ellerinde çiçeklerle oturduğu evin kapısına dayanmasıyla büyük bir şok yaşayan İrem Derici, soluğu karakolda almış ve ağlayarak ifade vermişti. Mahkemeye sevk edilen Erol K. serbest bırakılmış ve İrem Derici bu duruma isyan etmişti. Serbest bırakıldıktan sonra bir kez daha ünlü şarkıcının evinin yakınlarına giden şahıs, burada gazetecilere röportaj bile vermişti.

ÖZEL KORUMA TUTTU, EVİNİ TAŞIYOR

Yaşanan olaylardan çok etkilenen İrem Derici’nin sürekli ağladığı ve yalnız kalamadığı öğrenildi. Yakın çevresinin desteği ile yaşadığı korkuyu unutmaya çalışan Derici, Harbiye’de bulunan evinden taşınmaya karar verdi. Şarkıcı, yeni bir ev arayışına girdi. Özel güvenlikli sitelerde ev bakmaya başlayan İrem Derici, evini taşımayı da yeterli bulmadı ve bir de özel koruma tuttu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu