İrem Derici, Yunan şarkıcı ile aşk yaşıyor!

Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin Yunan şarkıcı Konstantinos Argiros ile yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü…

Takip Et:

Radyo programına katıldığı Rıza Esendermir ile bir süre birliktelik yaşayan İrem Derici, ünlü radyo programcısıyla 2014 yılında evlenmişti. 3 yıl evli kalan Derici ve Esendemir, 2017 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. Radyocu ile boşandıktan sonra Selami Şahin’in müzisyen oğlu Lider Şahin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bu ilişki sırasında İrem Derici’nin Lider Şahin’in annesi Didem Şahin tarafından istenmediği iddiaları uzun süre magazin gündeminde yer almıştı.

Lider Şahin’den ayrıldıktan sonra kısa süreli ilişkileri olan İrem Derici, geçtiğimiz aylarda dansçısı Ataberk Özdene ile olan ilişkisini de sonlandırdı. Ataberk Özdene’nin eski sevgilisi ve sosyal medya fenomeni Gökçe Yıldırım, İrem Derici’nin sevgilisini elinden aldığını iddia etmiş ve bu iddia da günlerce konuşulmuştu.

DÜET YAPMAK İÇİN GİTTİ, AŞKI BULDU

Genç sevgilisi Ataberk Özdene’den ayrıldıktan sonra adı kimseyle anılmayan İrem Derici’nin Yunan şarkıcı Konstantinos Argiros ile yakınlaştığı ve yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. İddiaya göre; Yunan müzisyen ile düet yapmaya Yunanistan’ın başkenti Atina’ya giden İrem Derici, burada Argiros ile bir araya geldi. Düet yapmak için birlikte müzik çalışmaları yapmaya başlayan ikili, birlikte zaman geçirmeye başladıktan sonra arkadaşlıkları aşka dönüştü. Müzik çalışmalarının yakınlaştırdığı ikili, bir birliktelik yaşamaya başladı.

İrem Derici ve Konstantinos Argiros’un sosyal medya paylaşımları da birlikteliğin sinyallerini veriyor. Sürekli birlikte zaman geçiren ikili, yalnız oldukları fotoğrafları da yayınlıyor. Sosyal medyada ‘Yabancı damat geliyor’ yorumları yapılıyor.