Magazin

İrem Derici, Gülben Ergen’e özendi!

İrem Derici, önceki akşam Kuruçeşme’deydi. Yalnız başına yürüyüş yapan Derici, karşılaştığı magazin muhabirleri ile sohbet etti. Ünlü şarkıcı, “Yalnız yürürken sıkılmıyor musunuz?” sorusuna “Bana çok iyi geliyor. Kulaklığımı takıyorum ve müzik dinliyorum, bu bana yeter” yanıtını verdi.

“BANA HİÇBİR ŞEY OLMAZ!”

Saplantılı hayranının evine gelip çalışanına “İrem’i çok seviyorum.” dedikten sonra kapısında beklemesi ile büyük bir şok yaşayan ve soluğu karakolda alan Derici, şikayetçi olduğu Erol K.’nın mahkeme tarafından serbest bırakılması ile birlikte isyan etmişti. Çok yorgun olduğunu söyleyen ünlü popçu, “Konser sezonu ve yaşadığım olaylar beni çok yordu. Ama bana hiçbir şey olmaz” şeklinde konuşan İrem Derici, akıllara Gülben Ergen’in meşhur sözü “Unutmayın ki, bana hiçbir şey olmaz”ı getirdi.

“SPORU ZAYIFLAMAK İÇİN YAPMIYORUM!”

Son dönemde aldığı kilolar ile dikkat çeken Derici’ye hayranları sosyal medya üzerinde ‘kilo verme’ şeklinde mesajlar atıyordu. Sevenlerine de yanıt veren İrem Derici, “Ben zayıflamak için değil, sağlık için, üçüncü şarkıda sesim kesilmesin diye spor yapıyorum” dedi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu