Müzik

İREM DERİCİ YENİ SİNGLE’ININ İLK KONSERİNİ VİALAND’DA VERDİ!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlamaları kapsamında Türkiye’nin ilk ve tek tema parkı Vialand'da sahne alan şarkıcı İrem Derici muhteşem bir konsere imza attı.

 

İrem Derici yeni çıkardığı single çalışması "Tek Taş"ın ilk konserini Vialand Tema Parkmisafirlerine verdi.

 

Yeni görücüye çıkan ve ilk günden bir milyondan fazla kişi tarafından video klibi izlenen single’ının ilk heyecanını yaşayan Derici özel olarak hazırlandığı konserde yeni şarkısı kadar sahne şovuylada nefes kesti. En sevilen şarkıları arasında yer alan "Kalbimin Tek Sahibine", "Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı" ve "Dantel"i de seslendiren İrem Derici hafızalardan silenmeyecek bir gece yaşattı.

 

İrem Derici’denönce sahneye çıkan Best FM’in sevilen program yapımcısı Yasemin Şefik ise Vialand misafirlerine müzik ziyafeti yaşattı.

 

23 Nisan Pazar günü de Vialand Alışveriş Caddeleri’nde illüzyon gösterilerinden sahne şovlarına, birbirinden eğlenceli sürpriz etkinlikler ve özel aktivitelerle çocuklar eğlenceye doyacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu