İrem Derici ve Serap Zincir pişti oldu!

Sezen Aksu'nun "Kaçın Kurası" isimli parçasını aynı hafta seslendiren Serap Zincir ve İrem Derici, pişti oldu...

Takip Et:

Serap Zincir, Sezen Aksu’nun ”Kaçın Kurası” isimli şarkısını kendine has yorumuyla yeniden seslendirdi. Şarkıya, Emrah Özbilen’in yönetmenliğinde ise bir de klip çekildi.

Serap Zincir’in “Kaçın Kurası” isimli şarkısı Youtube’da “Seyhan Müzik” etiketiyle yayınlandı. Mert Aydın’ın aranjörlüğünü üstlendiği şarkı 1 hafta içerisinde 1 milyon barajını aştı.

PİŞTİ OLDULAR!

İrem Derici ve Serap Zincir, geçtiğimiz hafta Sezen Aksu’nun “Kaçın Kurası” isimli şarkısını aynı anda kendilerine has yorumlarıyla yeniden seslendirdi. İkili aynı haftada aynı şarkıyı kendilerine has yeniden seslendirince pişti oldu.

Serap Zincir konuya ilgili açıklama yaparak, “Benim İrem hanımın şarkıyı seslendirip albümüne koyacağından haberim yoktu. Mutlaka çok güzel bir şekilde yorum katmıştır. Ben şarkıyı aldığımda özellikle sordum başka birisi daha söyleyip yorumlayacak mı diye hayır cevabını aldım. Bunun üzerine çalışmalarımı tamamlayıp müzikseverlerin beğenisine sundum. Klibim yayınladıktan sonra İrem Dericinin de şarkıyı söylediğini ve albüMe koyduğunu öğrendim. Aslında burada ikimizde çalışmamızı aynı dönemde paylaşarak mağdur olmuş oluyoruz” dedi.