İrem Derici ‘Mest Of’un ikinci klibini çekti!

İrem Derici, yaz aylarının başında çıkardığı 'Mest Of' albümünün her yerde çalınmaya başlayan şarkısı 'Aşkımız Olay Olacak'a klip çekti...

Takip Et:

Pop müziğin sevilen isimlerinden biri olan İrem Derici, geçtiğimiz mayıs ayında ‘Mest Of’ verdiği albümünü müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Albümünü ünlü isimlerin menajeri Özgür Aras’ın prodüktörlüğünde çıkaran ünlü şarkıcı, çıkış şarkısı olarak Nalan’dan dinlemeye alışkın olduğumuz ‘Acemi Balık’ı seçmişti. Şarkıya bir de klip çeken Derici, aylar sonra albümünün ikinci klibini de çekti.

Derici, ikinci klip için ‘Aşkımız Olay Olacak’ şarkısını tercih etti. Enerjisi yüksek olan şarkının klibi Murat Joker’in yönetmenliğinde bir stüdyoda gerçekleşti. İrem Derici’ye profesyonel dansçıların yanı sıra, yakın bir arkadaşının minik köpeği de eşlik etti. Yaz boyu konserden konsere koşan ünlü popçunun yeni kliple birlikte konser maratonuna hız vereceği de öğrenildi.

İREM ZOR GÜNLERİ GERİDE BIRAKTI

İrem Derici, son olarak yaşadığı tatsız durumlarla magazin gündemine gelmişti. Kendisine saplantılı şekilde hayran olan kişinin evine elinde çiçeklerle gelmesiyle büyük bir korku yaşayan Derici, soluğu polis merkezinde almış ve ağlayarak ifade vermişti. Ünlü popçunun şikayeti sonucu mahkemeye sevk edilen Erol K. isimli şahıs, çıkarıldığı duruşma sonrası adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı. Saplantılı hayranı yüzünden korku dolu anlar yaşayan Derici, şahsın serbest bırakılması ve evinin yakınlarına yeniden gelmesiyle birlikte isyan etmişti.

Evine kadar gelen hayranının serbest bırakılmasının ardından psikolojisinin bozulduğu, ağlayarak uyandığı ve yalnız kalamadığı konuşulan İrem Derici, hakkında ortaya atılan o iddiaları yalanlamış ve bunalımda olmadığını ifade etmişti.