Magazin

İrem Derici kendisini eleştirenleri topa tuttu! “Bunları konuşan herkes gerizekalıdır!”

İrem Derici, bir AVM’de sahne aldı. Konser öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Derici, yazın bitmesi ve sonbaharın gelmesiyle alakalı “Benim için niteliksiz bir yaz oldu. Sonlara doğru zaten pek tatlı geçmedi. Ben zaten her zaman sonbahar-kış insanıydım. Esintili havalarda çalışmak daha güzel geliyor bana.” şeklinde konuştu.

“BU DURUM ARTIK UMURUMDA DEĞİL!”

Sahneye çizme ve montla çıkan ünlü şarkıcı, sahne kıyafetinin sorulması üzerine kendisini ve kilo hakkında eleştiri yapan herkesi şu sözlerle bombaladı:

“O kilodan! Bana diyorlar ki; bu çizmeler ayağına yapıştı, ameliyatla alacaklar. Artık kilomun az olması çok olması ya da bunun konuşulması umurumda değil. Etle alakalı konuşup dedikodu yapan herkes gerizekalıdır zaten. Birinin kilo alıp vermesi o kadar boş işler ki. En azından artık böyle bakıyorum mevzuya.

Çizmenin ve montumun genel sebebi o, seyircime saygımdan. Yoksa bana kalsa çıkıp söyleyeyim yani.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu