İrem Derici karar değiştirdi!

İrem Derici, evine kadar gelip kendisini taciz eden kişi yüzünden evinden taşındı. Harbiye'deki evinden ayrılan ünlü şarkıcı, güvenlikli bir siteyi tercih etti...

Takip Et:

Şöhretin ünlülerin hayatına etkisi her zaman istenildiği gibi olmuyor. Sesi ve şarkılarıyla ünlenen birçok isimin zamanla hayran kitlesi oluşmaya başlıyor. Hayranlarının varlığı ile kendi mesleki kariyerlerine devam edebilen şarkıcıların, sevenleri bazen hayranlığa bambaşka bir boyut getiriyor. Sevdikleri isimlerin her anını takip edip, hayranlıklarını dile getiren insanlar bazen bu durumu abartıyor. Bunun son örneği İrem Derici ve saplantılı bir hayranı arasında yaşadı.

Erol K. isimli kişi geçtiğimiz aylarda takıntılı bir şekilde hayranı olduğu İrem Derici’nin kapısına dayandı. Derici’nin yardımcısına onu çok sevdiğini ve görmek istediğini söyleyen kişi, ünlü popçuyu çok korkuttu. Eve gitmeden soluğu karakolda alan İrem Derici, Erol K.’dan şikayetçi oldu. Ünlü şarkıcının şikayeti sonrası gözaltına alınan saplantılı hayran, daha sonra serbest bırakıldı. Uzaklaştırma kararına rağmen İrem Deric’inin evinin yakınlarında görülen Erol K.’nın durumuna ve serbest bırakılmasına isyan eden İrem Derici, tepkisini sosyal medyadan dile getirmişti.

O dönem evini değiştireceği ve bunalıma girdiği haberleri ile uzun süre magazin gündeminde kalan İrem Derici, iddiaları yalanlayarak “Evimi değiştirmeyeceğim, bunalım da değilim.” açıklamasında bulunmuştu.

GÜVENLİKLİ SİTEYE TAŞINDI

Harbiye’de bulunan evini değiştirmek istemeyen İrem Derici, aylar sonra bu kararından vazgeçti. Önceki günlerde Kıbrıs’ta konser veren ünlü şarkıcı, Erol K. isimli saplantılı hayranı yüzünden evinden taşındığından bahsetti. Daha önce Harbiye’de bir cadde üzerinde oturan Derici, bu kez güvenliği olan bir siteye taşındı.