Magazin

İrem Derici itirafları peş peşe sıraladı!

Magazin dünyasının en renkli simalarından biri kuşkusuz İrem Derici, her dönem yaptığı dobra açıklamalar ve kabuğuna sığamayan tavrı ile konuşulmayı başaran İrem Derici bu kez birbirinden samimi itiraflarda bulundu. Sapık hayranı yüzünden zor günler geçiren İrem Derici’nin bu itirafları “İrem eski formuna döndü” dedirtti.

“SEVMEDİĞİM TİPLERE YORUM YAZMAK İÇİN FAKE HESAP AÇTIM”

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerden olan İrem Derici, “Sevmediğim tiplere yorum yazmak için fake hesap açtım.” sözleriyle birçok ünlünün söyleyemediğini söyledi. Birçok şöhretli kişinin fake hesap açtığı tahmin ediyor. İrem Derici’nin ikinci itirafı ise işiyle ilgiliydi. Ünlü popçu, Bostancı konseri için yaptığı olayı şöyle anlattı: “İki yıl önceki bir konserim dolmayınca kapıları açtırıp seyirci toplamıştım. Henüz aşkta aradığını bulamayan İrem Derici, eski deneyimleri için “Aşk acısı diye düşündüklerim gaz sancısı çıktı.” ifadelerini kullandı. Ünlüm şarkıcının diğer itirafları ise şu şekilde: “Gazetecilerin ilgisini çekmek için bir ara Instagram’da konum belirtiyordum.”,”TMS adlı ‘geçmiş anıları sildirme’ programı var. Bunun tedavisini gördüm. İyi geldi.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu