İrem Derici “Eşimle ilişki yaşadı” diyen Işın Karaca’ya dava açıyor!

Işın Karaca "Sedat'la ben daha boşanmadan İrem ona evlilik teklifi etmiş" dedi, İrem Derici ise bunun üzerine dava açacağını açıkladı...

Takip Et:

Işın Karaca, eski eşi Sedat Doğan’la İrem Derici’nin ilişkisi olduğunu öne sürünce ortalık karıştı. Karaca, Demet Akalın’ın “İrem saygısız ve sevmediğim biri” şeklindeki sözlerinin hatıtlatılması üzerine “Ben de İrem’i sevmiyorum” dedi.

Karaca, “Biz Sedat’la boşanmamıştık daha. Bir gece bir arkadaşım İrem Derici’nin Facebook hesabındaki bir fotoğrafı gönderdi. O fotoğrafta İrem Derici ve Sedat el ele tutuşuyordu. O gün artık dedim ki, ‘Hayat çok sert ve çok acımasız, insanı çok yaralayan bir şey’. Ben kimseyi kimseye kötülemedim. İrem Derici, Sedat’a evlenme teklifi etmiş. İrem Derici bizim evli olduğumuzu da biliyordu. Ben sadece benim gözlerime bakmalarını bekliyorum” demişti. İrem Derici’den bu şok iddialara yanıt gecikmedi!

İREM DERİCİ İDDİALARI REDDEDİP HUKUKSAL İŞLEMLERİ BAŞLATACAĞINI AÇIKLADI!
İrem Derici’den Işın Karaca’ya çok sert bir yanıt geldi. Ünlü popçu, sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak yasal süreci başlatacağını ifade etti.

Derici, “Biri beni kendileriyle karıştırmış. Yıllar önceye dönüp bakacak kendine. Google Amca’ya yazınca o dönem bir magazincinin kendi ağzından anlattıkları duruyor! Hatta o magazincinin bu hanımefendi için verdiği röportajda her şey var. Bu iftiraya yasal süreci başlatıyorum.” dedi.