MagazinManşet

İrem Derici, Ataberk Özdene’nin eski sevgilisinin ‘İhanet’ iddialarına yanıt verdi!

Ataberk Özdene‘nin eski sevgilisi Gökçe Yıldırım “Sevgilimle İrem Derici’nin iğrenç videolarını buldum” açıklamasını yapmıştı.

“İrem Derici ile aldatıldım!”

Youtuber Gökçe Yıldırım, eski sevgilisi Ataberk Özdene’nin kendisini İrem Derici ile aldattığını bunu da kendi kişisel bilgisayarındaki video ve mesajlardan öğrendiğini iddia etti.

“El ele görüntülendiler!”

Bir mekan çıkışında aşk iddialarını yanıtlamayan İrem Derici, “2019 herkese hayırlı olsun” diyerek uzaklaştı. İkili, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla aşklarını duyurmuştu.

İrem Derici’den yanıt geldi!

Derici sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Ben neymişim be abi, wow! Kudretim bir yere kadar arkadaşlar 🙂 Onu ayırdı, bunu alıktırdı, sevgilisini çaldı… E yeter 🙂 Perakende satış ürün mü bu insanlar; aldı, çaldı? Gerizekalı mı bu insanlar? Cidden ünlü olmak bu denli heves edilecek bir şey değil. Hele ben bunun için hiç doğru bir “Basamak” asla değilim. Bakın ünlü olunca böyle hedef tahtası oluyorsunuz, vurun popçuya festivali. Hele konuşmayan, susan bir yapınız varsa geçmiş olsun. Cidden işimden ve mutluluğumdan başka hiçbir şey umrumda değil. Ben kendimi aşırı iyi tanıyorum ve kendime aşığım. Herkeze hayırlı işler bol kazançlar”

irem-derici-ataberk-ozdene

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu