İran’da mahsur kalan İlayda Aydoğan koronavirüs için aldığı önlemleri anlattı!

İranlı basketbolcu sevgilisi Roham Kabir'in yanına İran'a giden ve koronavirüs sebebiyle karantinada kalıp ülkeye dönemeyen oyuncu İlayda Akdoğan, sosyal medya paylaşımları ile kendisini merak eden hayranlarını habersiz bırakmıyor...

Takip Et:

Masallardan Geriye Kalan isimli filmle seyircinin karşısına çıkan İlayda Akdoğan, geçtiğimiz aylarda İranlı basketbolcu sevgilisi Roham Kabir‘in yanına İran’a gitmişti. Koronavirüs vakaları sebebiyle geri dönemeyen ünlü oyuncu, binlerce insan gibi ölümcül hastalığa yakalanmamak için sevgilisinin evinden çıkmıyor. İran‘dan Türkiye‘ye uçuşların bitirilmesiyle ülkeye dönemeyen Akdoğan, sosyal medyadan karantina altında neler yaptığını ve aldıkları önlemleri paylaşmaya devam ediyor.

Oyuncu dün kuaförlüğe soyundu. Berbere gidemeyen sevgilisi Roham Kabir’i banyoda tıraş etti. Ayrıca durumun ciddi olduğunu söyleyen ve tedbirler konusunda takipçilerini uyaran Akdoğan, dışarıdan gelen her şeyi temizlediklerini anlattı. Akdoğan, “Marketten bir şey aldığımızda evde yere bir bez seriyoruz ve onun üzerinde açıyoruz. Her şeyimizi yıkıyoruz” dedi.