Magazin

İpek Acar, Ebru Şallı’nın kulağını çınlattı!

Merhum sanatçı Kayahan’ın eşi İpek Açar, müzisyen Alper Kömürcü ile hayatında yeniden mutluluğu yakaladı. Yaz sonu aile arasında yapılacak bir düğünle hayatlarını birleştirmeyi planlayan çift, geçtiğimiz gün Etiler’deki bir mekanda baş başa romantik bir akşam yemeği yedi.

İştahlı bir şekilde yemek yese de formunu koruduğu gözlerden kaçmayan Açar, genetik açıdan şanslı olduğunu söyledi. Yemek yemeyi çok sevdiğini belirten ünlü sanatçı, “Her şeyi yerim ve hiç yemek ayırmam. Genetik bir durum. Annemi görseniz “Hiç yemek yemiyor galiba” dersiniz. Halbuki iki kişilik yer” diye konuştu.

Pilatese başladığını açıklayan Açar, “Belli bir zaman sonrası gerçekten spora ihtiyaç hissediyorsunuz. Yeni pilatese başladım. Ebru Şallı’nın da kulaklarını çınlatıyorum. Çok severim kendisini ama hareketler gösterdiği kadar kolay değilmiş. Seyrederken çok kolay gibi geliyor “Ben de yaparım” diyorsunuz ama hiç de öyle değilmiş. Çok zorlandım. Ama yapmaya devam ediyorum. Sırt ve bel ağrılarım vardı şimdiden faydasını gördüm gerçekten” diyerek Şallı’ya esprili bir şekilde göndermede bulundu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu