Kültür ve Sanat

Into the Night 2. sezon çalışmalarına başlandı

Belçika orijinal yapımı olan yeni Netflix dizisi Into the Night 2. sezon resmi bülteni, geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Bugün ise 2. sezon ile alakalı ilk adım atıldı. Netflix, resmi Instagram hesabından “Bütün de güneş batmışken…” anekdotu ile yapmış olduğu bir paylaşımda yeni sezon çalışmalarına başlandığını ve senaryonun hazır olduğunu göstermiş oldu.

View this post on Instagram

Bütün de güneş batmışken… #IntoTheNight

A post shared by Netflix Türkiye @netflixturkiye on Oct 8, 2020 at 10:00am PDT

Jason George tarafından yaratılan ve Jacek Dukaj’ın Polonya bilim kurgu romanı The Old Axolotl’dan esinlenildiği ve Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Polonya, Rusya, Türkiye’den toplanmış beynelmilel bir oyuncu kadrosuna sahip bilim kurgu ve gerilim cinsindeki dizinin ilk sezonu 6 kısımdan oluşuyordu.
Değişik halk ve sınıflardan oluşan yolcu grubu, ilk bakışta sıradan insanlar gibi gözükseler de güneşten ve özellikle de birbirlerinden korunmak için her yola müracaat etirler.

Oyuncu kadrosunda Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı dizi hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden iyi yorumlar almıştı. Bu sebeple ilk sezondan çok kısa bir zaman sonra başlanan yeni sezon çalışmalarına donakalmamak gerek.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu