Kültür ve Sanat

İnsanlar İkiye Ayrılır fragmanı yayımlandı

Blu TV, yeni bir film ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir dram filmi olacak “İnsanlar İkiye Parçalar“, ilk olarak sinemalarda izleyici ile buluşacak. Yayın tarihi net olmasa da önümüzdeki kış vizyona girmesi beklenen filmin, sinema salonlarının kapanma gidişatı suratından kesin bir geleceği yok.

Filmin oyuncu kadrosunda; “Yaşam Şarkısı”, “Şeref Sorunu” gibi dizilerde yer alan Burcu Biricik; “Vatanım Sensin” ve “Kardeşim Benim 2” gibi projelerde yer almış son olarak da “Aşk 101” dizisinde bulunmuş Pınar Deniz; “İnadına Aşk”, “Altınsoylar”, “Masum Değiliz” gibi yapımlarda bulunmuş Aras Aydın yer alıyor.

insanlar ikiye ayrılır

“İnsanlar İkiye Parçalar” mevzusu

Asabi bir sistem tenkidi olan film, bankaların bazı nedenlerden dolayı peşine düşmedikleri borçları satın alarak tahsil eden bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır adlı karakterlerin, bir başka karakter olan Ceren ile kesişmesiyle değişen yaşam öykülerini mevzu alıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu