Müzik

INNA’DAN YENİ SİNGLE! GIMME GIMME’DEN SONRA ‘RULETA’

İNNA “GİMME GİMME” ile elde ettiği başarısının ardından yine müzik listelerinde ilk sırayı almaya hazır yeni şarkısı “RULETA” ile hayranlarına sesleniyor.  Featuring Erik in yer alığı “Ruleta” şarkısı youtube kısa sürede 13 milyon izleyiciye ulaştı. Ve bu Sayı ile Avrupa’da müzik listelerine girmeye başladı.

 

“RULETA” şarkısı INNA, Erık, Breyan Isaac ve Marius Dia tarafından yazıldı ve “Gimme Gimme” yazan yapımcılar olan Marco Seba ve David Ciente tarafından üretildi.

 

KLİBİ ROMANYA’DA YÖNETMEN BARNA NEMETHİ ÇEKTİ

 

INNA, “Bu şarkı o kadar ben gibi ki, enerjik, insan yerinde duramıyor ve dans etmeği uyandırıyor, dilerim bu şarkı yaz ayınızı şaşırtıcı bir hale getirsin ve herkes bu yazı dans ederek geçirsin. Şarkı yazmak için stüdyo da vakit geçirmek benim için inanılmaz güzel bir hayat. Marco, Seba ve David ile çok iyi çalışıyoruz.” Dedi

 

ERİK “Bu projeden çok heyecan duyuyorum ve INNA ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyorum. Büyük bir sanatçı, büyük bir ilham kaynağı, benim için harika bir deneyim “ olduğunu belirtti.

 

INNA'nın önceki single'ı "Gimme Gimme, bu yılın ilk aylarında piyasaya çıkardı ve YouTube'da 56 milyon kişi izledi. Sanatçı Şili, Meksika, İspanya, Hollanda ve Türkiye'de şarkıyı desteklemek için bir tanıtım turu yaptı.

 

Bu yaz Antalya ya konserleri nedeniyle gelecek olan INNA, Türkiye için yeni farklı planları olduğunu bunları daha sonra açıklayacağını belirtti.

 

İşte İnna'nın yeni klibi: Ruleta

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu