Industry fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Industry fragmanı yayımlandı
Industry fragmanı yayımlandı

HBO’nun yeni dram dizisi “Industry”nin fragmanı, HBO’nun resmi YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. 8 kısım olarak sipariş edilen dizi, 9 Kasım 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Dizi, Mickey Down ve Konrad Kay tarafından yaratılırken ilk kısmın rejisör koltuğunda Lena Dunham oturuyor. Lena Dunham, Mickey Down, Konrad Kay, Jane Tarnter ve Lachlan Mackinnon gibi adlar işe uygulayıcı yapımcı vazifesini üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; “The Fall” ve “Privates” dizilerinde boy göstermiş Conor MacNeil, “Shadowhunter” ve “The Red Tent” yapımlarında bulunmuş Will Tudor, Freya Mavor, Ken Leung, Marisa Anala gibi adlar bulunuyor.

industry

“Industry” dizisinin mevzusu

“Industry”, geleceklerini güvence altına almak için çaba eden ve aşırısıyla hırslı olan 20’li yaşlarındaki insanları mevzu ediniyor.
Dizi, Londra’daki en iyi yatırım bankalarından birinde sınırlı rakamdaki kalıcı pozisyon için rekabet eden bir grup gencin hikâyesini anlatıyor. Ancak kendini bu rekabete kaptıran gençlerin; meslektaş, dost, sevgili ve düşman gibi ilişkilerin sınırları flulaşıyor.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

.